O FUTURE SAILORS  

FUTURE SAILORS je malá cukrářská dílna v Brně. S láskou pečeme dorty, cupcaky, cookies a všelijaké jiné sladké dobroty na objednávku. Specializujeme se také na svatební dorty a sladké bary. Zajistit umíme i kompletní catering na akce jako jsou plesy či festivaly. V naší dílně kombinujeme moderní cukrářské trendy s klasickými recepturami. Ve spojení s precizností a použitím těch nejlepších surovin tak pod našima rukama vznikají osobité designové dorty.

Naším srdcem je cukrářka TEREZA. Každá sladkost projde právě jejíma rukama. Mladá cukrářka, se cítí nejlépe v blízkosti trouby a mixéru.
V rukávu má spoustu svých osvědčených receptů, ale ráda vymýšlí i recepty nové. Inspirací jsou jí hlavně francouzské a britské cukrářské trendy. K nim má blízko, neb absolvolala spoustu zahraničních kurzů a staží. V oboru se neustále vzdělává. Výsledné dorty jsou promyšlené do všech detailů a žádný nedokonalý kousek z dílny prostě neodejde. Hodiny a hodiny strávené u trouby umožnily zprvu pouze nadšené cukrářce stát se opravdovou profesionálkou. Ale nemyslete si, žádná křehká dívka to není, její vytrénovaná pečící paže, od samého šlehání, si poradí s každým úskalím.

KVALITNÍ SUROVINY JSOU JASNÁ VĚC!
Zárukou našeho pečení je používání kvalitních surovin, pečení bez náhražek a bez polotovarů. Pečeme jedině z poctivého českého másla a českých vajec. Čokoládu používáme unikátně belgickou s vysokých obsahem kakaa. Naše suroviny pečlivě vybíráme. V létě si čerstvé ovoce nakupujeme pouze u našeho oblíbeného stánkaře na Zelném trhu. A stejně tak suché plody a ovoce máme od prověřených dodavatelů. 
Marmelády si vyrábíme samy - jahodovou, meruňkovou, rybízovou, malinovou či borůvkovou. Sklizeň z našich zahrádek je využitá do posledního kousku ovoce.


Kvalitní suroviny jsou základem dobrého pečení. Zákaz vstupu do naší kuchyně mají margaríny, Hery a všechny jiné ztužené tuky, palmové oleje, nekvalitní náhražky a zmrazené polotovary, které jsou bohužel realitou ve spoustě cukráren. 
Opravdu jde péct i jinak.
Stejně tak se vyhýbáme používání typicky českých těžkých máslových a pudinkových krémů, fondánů a přebytečných cukrů, po kterých by vám bylo celý den těžko. Proto si na sladkostech od Future Sailors můžete pochutnat bez výčitek.

BEZ LEPKU A LAKTÓZY TO TAKY JDE!
Vypilovali jsme i spoustu bezlepkových sladkostí, na kterých si i bezlepkáři smlsnou. Za našimi bezlepkovými dorty a cupcakes stojí spoustu experimentování a doufáme si tvrdit, že nepoznáte rozdíl od běžných.
Stejně tak máme v nabídce sladkosti a dorty, které je možné upéct i bez laktózy. 
V případě jakékoliv potravinové intolerance či alergie se vám pokusíme vyjít vstříc a upečeme dobroty na míru. 


PROČ FUTURE SAILORS?
Název Future Sailors sice na první pohled nemá žádnou spojitost s pečením. Future Sailors je inspirované námořnickou písní z britského televizního seriálu Mighty Boosh. Skrze naše sladkosti vysíláme do světa sladké vlny.

 


Dobrotám zdar!

 


 

SCN_0002
thumb_g_1024-kopie-2_670
SCN_0002
thumb_g_1024-kopie-2_670