O FUTURE SAILORS  

FUTURE SAILORS je malá cukrářská dílna v Brně. S láskou pečeme dorty, cupcaky, cookies a všelijaké jiné sladké dobroty na objednávku. Specializujeme se také na svatební dorty a sladké bary. Zajistit umíme i kompletní catering na akce jako jsou plesy či festivaly. V naší dílně kombinujeme moderní cukrářské trendy s klasickými recepturami. Ve spojení s precizností a použitím těch nejlepších surovin tak pod našima rukama vznikají osobité designové dorty.

Naším srdcem je cukrářka TEREZA. Každá sladkost projde právě jejíma rukama. Mladá cukrářka, se cítí nejlépe v blízkosti trouby a mixéru.
V rukávu má spoustu svých osvědčených receptů, ale ráda vymýšlí i recepty nové. Inspirací jsou jí hlavně francouzské a britské cukrářské trendy. K nim má blízko, neb absolvolala spoustu zahraničních kurzů a staží. V oboru se neustále vzdělává. Výsledné dorty jsou promyšlené do všech detailů a žádný nedokonalý kousek z dílny prostě neodejde. Hodiny a hodiny strávené u trouby umožnily zprvu pouze nadšené cukrářce stát se opravdovou profesionálkou. Ale nemyslete si, žádná křehká dívka to není, její vytrénovaná pečící paže, od samého šlehání, si poradí s každým úskalím.

KVALITNÍ SUROVINY JSOU JASNÁ VĚC!
Zárukou našeho pečení je používání kvalitních surovin, pečení bez náhražek a bez polotovarů. Pečeme jedině z poctivého českého másla a českých vajec. Čokoládu používáme unikátně belgickou s vysokých obsahem kakaa. Naše suroviny pečlivě vybíráme. V létě si čerstvé ovoce nakupujeme pouze u našeho oblíbeného stánkaře na Zelném trhu. A stejně tak suché plody a ovoce máme od prověřených dodavatelů. 
Marmelády si vyrábíme samy - jahodovou, meruňkovou, rybízovou, malinovou či borůvkovou. Sklizeň z našich zahrádek je využitá do posledního kousku ovoce.


Kvalitní suroviny jsou základem dobrého pečení. Zákaz vstupu do naší kuchyně mají margaríny, Hery a všechny jiné ztužené tuky, palmové oleje, nekvalitní náhražky a zmrazené polotovary, které jsou bohužel realitou ve spoustě cukráren. 
Opravdu jde péct i jinak.
Stejně tak se vyhýbáme používání typicky českých těžkých máslových a pudinkových krémů, fondánů a přebytečných cukrů, po kterých by vám bylo celý den těžko. Proto si na sladkostech od Future Sailors můžete pochutnat bez výčitek.

BEZ LEPKU A LAKTÓZY TO TAKY JDE!
Vypilovali jsme i spoustu bezlepkových sladkostí, na kterých si i bezlepkáři smlsnou. Za našimi bezlepkovými dorty a cupcakes stojí spoustu experimentování a doufáme si tvrdit, že nepoznáte rozdíl od běžných.
Stejně tak máme v nabídce sladkosti a dorty, které je možné upéct i bez laktózy. 
V případě jakékoliv potravinové intolerance či alergie se vám pokusíme vyjít vstříc a upečeme dobroty na míru. 


PROČ FUTURE SAILORS?
Název Future Sailors sice na první pohled nemá žádnou spojitost s pečením. Future Sailors je inspirované námořnickou písní z britského televizního seriálu Mighty Boosh. Skrze naše sladkosti vysíláme do světa sladké vlny.

 


Dobrotám zdar!

 


 

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

OTEVŘELI JSME CUKRÁRNU A MÁME NOVOU STRÁNKU I S E-SHOPEM!